Poznámka: Tento blog byl přemístěn z www.kawaiiland.sblog.cz z důvodu ukončení služby SBLOG.
Ve všech mých obrázcích však zůstal vložený původní odkaz - přiznám se, že po přemístění blogu už
jsem neměla sílu předělávat ještě odkazy ve všech obrázcích. Prosím tedy o pochopení.
Nekopírujte, prosím! Všechny články na tomto blogu jsou stoprocentně mou vlastní prací (napsané
z vlastních zkušeností a znalostí). A pokud není uvedeno jinak (viz minimum obrázků s připsaným zdrojem),
jsou i obrázky mé vlastní fotografie či skeny.

Akce "SEZNAMTE SE S KAWAII"

30. prosince 2011 v 21:47 | Tsuki |  Nabízím
Jak si můžete přečíst v úvodu, cílem tohoto blogu je seznámit vás s japonským světem "kawaii". Proto jsem se rozhodla ještě přidat tuto kategorii, abyste měli možnost seznámit se s "kawaii" i trochu osobněji.

Momentálně (aktualizace 18.2.2012) jsem tuto rubriku pozměnila. Při procházení mé kawaii sbírky jsem se totiž rozhodla případným zájemcům nabídnout některé z mých japonských samolepek, které mám 2x nebo je chci pouze ze své sbírky vyřadit. Všechno je stoprocentně nepoužité, ve zbrusu novém stavu. Dále (viz konec příspěvku) jsem ještě spojila některé samolepky a listy z kawaii bloků, které mi zbyly z předchozích nabízených balíčků (ty jsem zrušila), a sestavila z nich tři malé balíčky, ze kterých si taktéž můžete vybrat. Oproti předchozím "mixům" japonských samolepek a listů z bloků, které jsem nabízela s tím, že je to náhodný mix, kdy nevíte co dostanete, mají tentokrát tyto tři balíčky přesně určený obsah, který vidíte na obrázcích.

Pokud máte o cokoli níže zmíněného zájem, napište mi na můj e-mail: mangagirl@seznam.cz

Speciální pětikapsičkové samolepky Natto-chan
Crux Natto chan

Popis: Dnes již velmi vzácné japonské samolepky značky Crux, které běžně nekoupíte. Rok výroby není přesně znám, ale soudě podle toho, kdy jsem je poprvé viděla na internetu, je možné, že byly vyrobeny už 10 let zpátky. Vyrobeno v Koreji pro japonský trh (pro japonskou společnost Crux). Nové, nepoužité, neotevřené.
Obsah: Ve čtyřech kapsách se nacházejí samolepky tří druhů (klasické na aršíku, plastické a volné) a v poslední kapse se nachází speciální mini placka na připnutí. Vše má design s postavičkou Natto-chan.

Cena: 94 kč + poštovné (26 kč)


Sáčkové samolepky "Alenka v říši divů"

Popis: Sáček samolepek značky Mind Wave s japonským designem Alenky v říši divů. Rok výroby 2011. Samolepky mají vůni jahody. Nové, nepoužité, neotevřené.
Obsah: 71 samolepek, tj. 70 klasických (10 druhů x 7) a jedna velká samolepka.

Cena: 80 kč + poštovné (26 kč)


Sáčkové samolepky "Sweetie Prism"

Popis: Sáček samolepek značky Mind Wave se zvířátkama "Sweetie Prism". Rok výroby 2010. Samolepky mají vůni jahody. Nové, nepoužité, neotevřené.

Obsah: 71 samolepek, tj. 70 klasických (10 druhů x 7) a jedna velká samolepka.

Cena: 80 kč + poštovné (26 kč)


Sáčkové samolepky "Yuru Animal"

Popis: Sáček samolepek značky Mind Wave se zvířátkama "Yuru Animal". Rok výroby 2010. Samolepky mají vůni jahody. Nové, nepoužité, neotevřené.

Obsah: 71 samolepek, tj. 70 klasických (10 druhů x 7) a jedna velká samolepka.

Cena: 80 kč + poštovné (26 kč)


Ručně vyrobené samolepky "Koinobori"

Popis: Luxusní ručně vyrobené samolepky japonské značky Midori (www.midori-japan.co.jp). Rok výroby 2006. Nové, nepoužité, neotevřené.

Obsah: Šest ručně vyrobených samolepek s designem japonského svátku "Koinobori".

Cena: 94 kč + poštovné (26 kč)Dále, krom výše zmíněných kousků z mé kawaii kolekce, jsem ještě pro zájemce sestavila tyto tři malé mixy kawaii samolepek a listů z mini bloků. V každém balíčku naleznete něco jiného (viz obrázky), ale v každém se nachází celkem 30 samolepek a 10 mini listů. Cena každého z nich je 44 kč (plus poštovné 26 kč). Pozor - od každého pouze jeden kus.

Mini balíček č.1 (na pravém obrázku vidíte obsah)

Mini balíček č.2 (na pravém obrázku vidíte obsah)

Mini balíček č.3 (na pravém obrázku vidíte obsah)

To je momentálně vše. Pokud ode mě cokoli z mé kawaii sbírky zakoupíte, po doručení mi prosím zde do komentářů napište hodnocení. Budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu (。◕‿‿◕。) Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jena | 13. března 2013 v 8:41 | Reagovat

Tsuki je milá, prívetivá osôbka, ktorá bola ochotná zaslať zásielku aj na Slovensko a chápala aj to, že nemôžem zaslať peniažky hneď. Aj po probléme s platbou čakala, kým vyriešim spôsob zaslania a po nabehnutí poslala krásny list s kawaii obsahom rýchlo. Nádherná obálka aj obsah, super komunikácia! ARIGATO za všetko -n.n-

2 Věra Nezbedová | Web | 18. června 2015 v 20:47 | Reagovat

Markétka je prostě ta

3 Věra Nezbedová | Web | 18. června 2015 v 20:53 | Reagovat

Markétka je prostě ta nej nej nej!!! Balík s věcmi, které jsem chtěla a ještě milé dárečky a psaní navrch, ani pošta nám nedělala problémy, než jsem se vzpamatovala, už jsem ho měla ;-) ! Markétko, ještě jednou mocmocmoc děkujiiiiiiii!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama