Poznámka: Tento blog byl přemístěn z www.kawaiiland.sblog.cz z důvodu ukončení služby SBLOG.
Ve všech mých obrázcích však zůstal vložený původní odkaz - přiznám se, že po přemístění blogu už
jsem neměla sílu předělávat ještě odkazy ve všech obrázcích. Prosím tedy o pochopení.
Nekopírujte, prosím! Všechny články na tomto blogu jsou stoprocentně mou vlastní prací (napsané
z vlastních zkušeností a znalostí). A pokud není uvedeno jinak (viz minimum obrázků s připsaným zdrojem),
jsou i obrázky mé vlastní fotografie či skeny.

Ostatní značky

30. prosince 2011 v 21:34 | Tsuki |  ~Ostatní značky~
Zde zmíněné značky (v jednotlivých kategoriích) jsou přední v japonském světě kawaii. Některé jsou sice známější, jiné naopak moc ne, ale všechny tyto společnosti jsou v Japonsku hodně aktivní a vytvářejí nové a nové produkty s kawaii postavičkami.

Mimo tyto větší společnosti (z nějvětších samozřejmě Sanrio a San-X) však v Japonsku existují i jiní výrobci kawaii produktů. V japonských obchodech můžeme například sem tam nalézt roztomilé samolepky společností Lemon co., Dix Sept, Pin Up co., Prom Seal či P-Work. Dále když zavítáme do japonského řetězce obchodů Daiso (levné obchody, kde vše stojí 105 jenů, tedy něco podobného jako u nás obchody za 30,-, jen s tím rozdílem, že v Japonsku jsou i levné věci poměrně kvalitní a nejsou to žádné šunty), tak i tam najdeme papírenské potřeby s kawaii designy, které si tvoří samo Daiso.

Dále je v Japonsku ještě jedna poměrně oblíbená postavička jménem Hannari Tofu. Tu vytvořila společnost Passport (ve spojení se společnosti Beans Style) a jedná se o postavičku tofu a jeho kamarády (různé jiné druhy tofu). S touto postavičkou vznikají již několik let různé produkty jako polštáře, knihy, papírenské potřeby, přívěsky atd. Běžne se tyto produkty prodávají v oficiálních obchodech Passport, kde můžete nalézt i jiné roztomilé produkty.

Postavičky Hannari Tofu

V Tokiu jsem v roce 2010 jeden Passport obchod navštívila a vyfotila jsem tam i regál s některými produkty Hannari Tofu:Oficiální stránky Hannari Tofu: http://hannari.ppweb.jp/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama